“NUK E KUPTOJ PSE GJITHMONË…”/ Kejvina Kthjellën e gjen “belaja” me të vëllain (FOTO) – AlpeGossip
“NUK E KUPTOJ PSE GJITHMONË…”/ Kejvina Kthjellën e gjen “belaja” me të vëllain (FOTO)

“NUK E KUPTOJ PSE GJITHMONË…”/ Kejvina Kthjellën e gjen “belaja” me të vëllain (FOTO)

Jo gjithmonë problemet duket të jenë reale dhe të mëdha, por ja që ka edhe nga ato probleme që janë paksa për të qeshur.

Një “situatë problematike” ka ndodhur për Kejvina Kthellën dhe këtë e ka treguar vetë modelja seksi me postime në Instastory.

Teksa prapa saj shfaqet i vëllai i saj Lajdoni, Kejvina shkruan: “Se kuptoj pse është gjithmonë në sfond ky vëllai im”.

Mesa duket edhe vëllai i Kejvinës ka menduar mënyrën e duhur për të huazuar pak famë nga e motra.