”NUK ËSHTË FADIL BERISHA POR GJIKO”/ Do të qeshni me lot kur të shihni se si ja bën këngëtari fotot Elitës (VIDEO) – AlpeGossip
”NUK ËSHTË FADIL BERISHA POR GJIKO”/ Do të qeshni me lot kur të shihni se si ja bën këngëtari fotot Elitës (VIDEO)

”NUK ËSHTË FADIL BERISHA POR GJIKO”/ Do të qeshni me lot kur të shihni se si ja bën këngëtari fotot Elitës (VIDEO)

Gjiko, një nga këngëtarët më me famë të muzikës shqiptare sapo ka marrë pushimet. Pas koncerteve dhe udhëtimeve të shumta për punë këngëtari ka zgjedhur një resort luksoz në Turqi për tu relaksuar së bashku me gruan e tij Elitën dhe të birin Zërin.

Gjiko është shumë aktiv në rrjetet e tij sociale dhe ndan me fansat e tij shumë momente nga jeta private. Ditën e sotme pas videove të Zërit që ”këndonte” teksa duhet të flinte, këngëtari ka ndarë disa momente të tjera të mbushura plotë me humor.

Këngëtari ka postuar disa filmime ku tregon se është ai pas fotove të mrekullueshme të Elitës. Ai filmon veten duke thënë se tani po i bën Elitës një photoshoot dhe se nuk është Fadil Berisha por është Gjiko. Në sfond duket Elita e cila përgatitet për setin fotografik.

Eh ta kishim të gjitha një burrë si Gjiko!

 

/AlpeGossip.al