DO QESHNI ME LOT/ Ja si e bind aktori i “Portokallisë” gruan që ti bëjë për të ngrënë (FOTO) – AlpeGossip
DO QESHNI ME LOT/ Ja si e bind aktori i “Portokallisë” gruan që ti bëjë për të ngrënë (FOTO)

DO QESHNI ME LOT/ Ja si e bind aktori i “Portokallisë” gruan që ti bëjë për të ngrënë (FOTO)

Aktori i njohur i “Portokallisë”, Marin Orhanasi ka bërë një postim befasues por shumë romantik për bashkëshorten e tij, Dorina.

Përmes një postimi në Instagram, aktori thotë fjalët më romantike për gjysmën e tij më të mirë, aq sa miqtë e tij mendojnë se mos ka bërë ndonjë faj dhe kërkon ta marrë me të mira.

Por në fakt, pasi e quan “e bukura ime” dhe “karamele”, Marini i bën një kërkesë të fundit partneres dhe s’do ta besoni çfarë është.

Ai thjesht kërkon t’i bëjë bukë për të ngrënë se sallatat i kanë ardhur në majë të hundës.

“Po ktheje mi içik kokën ktheje se vdiqaaaaaa. Ktheje se e ktheva lokalin mbrapsht. O e bukura ime ti që më rri me kokë mënjanë. Bën shumë mirë që shëtit, se fëmijët i kam unë që po të bëj foto. Por ti nuk shëtit veç këtu, shëtit edhe në zemrën time, gjithë ditën gjatë gjithë kohës. Të lutem kujdes kur kalon tek aorta, se do na lesh në vend nga dashuria. Të kam yllin tim o karamele. Dhe diçka të fundit; na bëj ndonjë gjë për darkë se mbetëm duke ngrënë sallatë si lepuj’, shkruan Marini në postimin e tij.

https://www.instagram.com/p/BxfgR5Xnuri/