“NUK PO U BESOJMË SYVE”/ Veshja e Dafina Zeqirit kushton sa disa muaj rrogë pune (FOTO) – AlpeGossip
“NUK PO U BESOJMË SYVE”/ Veshja e Dafina Zeqirit kushton sa disa muaj rrogë pune (FOTO)

“NUK PO U BESOJMË SYVE”/ Veshja e Dafina Zeqirit kushton sa disa muaj rrogë pune (FOTO)

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare e cila kohët e fundit është shkëputur pak nga jeta e saj në Amerikë për disa koncerte verore në trevat shqiptare.

Por përveç koncerteve, Dafi ka kaluar disa ditë pushime në Turqi me miqtë e saj dhe mesa duket paska shpenzuar shumë për rroba.

Faqja e njohur “whattheywearin” ka publikuar këtë foto të Dafinës e cila është veshur e gjitha me Balenciaga, të cilat realisht kushtojnë shumë, konkretisht, 950 Euro bluza, 1670 Euro çanta e vogël dhe 695 Euro atletet që në total bëjnë 3315 Euro.