“NUK SHKOJ SE ËSHTË I ÇMENDUR”/ Rovena Stefa shpërthen ndaj Arian Çanit (FOTO) – AlpeGossip
“NUK SHKOJ SE ËSHTË I ÇMENDUR”/ Rovena Stefa shpërthen ndaj Arian Çanit (FOTO)

“NUK SHKOJ SE ËSHTË I ÇMENDUR”/ Rovena Stefa shpërthen ndaj Arian Çanit (FOTO)

Pak ditë më parë këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe e shumë komentuar në showbiz, Rovena Stefa publikoi videoklipin e saj më të ri me titull “Jeta, jeta”.
Kënga brenda pak orësh arriti mijëra shikime në Youtube dhe pamja e Rovenës u komentua shumë për shkak se në një pjesë të klipit shfaqej me një fund me dy të çara anash që shkaktoi aludime se këngëtares i del pjesa intime.

Në një postim në Instastory, Rovena i pyet fansat se në cilin emision të shkojë për të promovuar këngën dhe pasi shumë veta i sugjerojnë Arian Çanin, këngëtarja në fund të postimeve shpërthen duke thënë me shaka: “O nuk shkoj te Arian Çani se ai eshte i çmendur”.