ËSHTË SI NE! Ilary Blasi ngriti fustanin gjatë “Grande Fratello-s” dhe të gjithë u shkrinë së qeshuri (VIDEO) – AlpeGossip
ËSHTË SI NE! Ilary Blasi ngriti fustanin gjatë “Grande Fratello-s” dhe të gjithë u shkrinë së qeshuri (VIDEO)

ËSHTË SI NE! Ilary Blasi ngriti fustanin gjatë “Grande Fratello-s” dhe të gjithë u shkrinë së qeshuri (VIDEO)

Edhe në punatën e fundit të “Grande Fratello VIP” moderatorja Ilary Blasi i mahniti të gjithë me elegancën e saj, ashtu si gjithnjë! Moderatorja kishte zgjedhur një fustan të zi, në formë busti që ishte krijuar me pala deri në fund të këmbëve.

Mirëpo gjatë emisionit, opinionisti Alfonso Signorini zbuloi se poshtë fustanit fshihej një sekret shumë i madh. Opinionisti mbërriti pranë Ilary-t dhe i ngriti pjesën e poshtme të fustanit, duke zbuluar se moderatorja nuk kishte veshur veshur taka si zakonisht, por një palë shapka të thjeshta me gisht.

Video u përhap me shpejtësi në rrjet dhe të gjithë dolën në konkluzionin se edhe Blasi është një nga ne!