“NUK TË VJEN PËR TË VJELLË KUR FLE ME ATË PLAKUN”/ Adelina Tahiri iu përgjigjet komenteve negative për bashkëshortin e saj – AlpeGossip
“NUK TË VJEN PËR TË VJELLË KUR FLE ME ATË PLAKUN”/ Adelina Tahiri iu përgjigjet komenteve negative për bashkëshortin e saj

“NUK TË VJEN PËR TË VJELLË KUR FLE ME ATË PLAKUN”/ Adelina Tahiri iu përgjigjet komenteve negative për bashkëshortin e saj

Këngëtarja Adelina Tahiri ka krijuar një marrëdhënie të konsoliduar me bashkëshortin e saj, Serjozha Markov, me të cilin ka pothuajse pesë vite e martuar.

Ajo komentohet pothuajse në çdo postim të sajin në rrjetet sociale, ku nuk mungojnë komentet negative në lidhje me diferencën në moshë që ka me bashkëshortin e saj. Megjithatë, ajo nuk ngurron të postojë foto nga jeta e saj me Markov dhe djalin e tyre ku nuk mungojnë as dedikimet e ëmbla.

Së fundmi ajo ka vendosur t’ju përgjigjet përsëri komenteve negative për martesën e saj me Serjoza Markov, nëpërmjet një dedikimi për të.

“Ky është dashuria ime
Ju pëlqeu s’ju pëlqeu unë e dua!”– shkruan këngëtarja krahas fotos së bashkëshortit të saj.

Por, ashtu si në shumicën e postimeve të saj nuk kanë munguar komentet mbëtshtetëse dhe kritikuese.

“Nuk të vjen për të vjellë kur fle me atë plakun”- shkruan një komentues.

Nga ana tjetër, shumë ndjekës duket se po i japin mbështetjen e tyre këngëtares duke i shkruar se dashuria nuk njeh moshë dhe duke e këshilluar që të mos mendojë për të tjerët:
“Dashuria nuk njeh moshë moj e dashur ca rëndësie ka ça mendojnë të tjerët mjafton që ndihesh mirë ti e ta kalosh sa ma lumtur e mirë me partnerin tënd”- thuhet në komentin e një ndjekësi.