“OH NËNA IME ÇFARË NJERËZISH, NA KENI ÇARË B*THËN”/ Bukuroshja e njohur ka dy fjalë për ndjekësit e saj (FOTO) – AlpeGossip
“OH NËNA IME ÇFARË NJERËZISH, NA KENI ÇARË B*THËN”/ Bukuroshja e njohur ka dy fjalë për ndjekësit e saj (FOTO)

“OH NËNA IME ÇFARË NJERËZISH, NA KENI ÇARË B*THËN”/ Bukuroshja e njohur ka dy fjalë për ndjekësit e saj (FOTO)

Pa dyshim që ajo është një prej vajzave më seksi e të përfolura të showbizz-it.

Belen Rodriguez nuk ka sesi të mos tërheqë vëmendjen e mediave dhe sigurisht ndarjet e saj të shpeshta e bëjnë edhe më tërheqëse për faqet e para të mediave rozë.

Para dy ditësh, revista italiane “Chi” publikoi lajmin se ajo është ndarë përfundimisht me pilotin italian të Moto GP-së, Andrea Ianone.

Këtë herë duket se është përfundimtar vendimi, pasi Belen ka pushtuar rrjetin me foto dhe nuk është treguar aspak tolerante ndaj komentuesve që gjejnë gjithmonë diçka për të thënë, thjesht për ta bezdisur.

Një komentuese ia ka vënë në pah mbi-postimin këto dy ditë duke i thënë: “Ke postuar 10 foto për dy ditë, hahaha…”, ndërsa Belen ia ka kthyer me një gjuhë të ashpër: “Oh nëna ime çfarë njerëzish, na keni çarë b…”.