PARA EDHE PAS/ Fjoralba Ponari publikon foton me 5 kilogramë më tepër – AlpeGossip
PARA EDHE PAS/ Fjoralba Ponari publikon foton me 5 kilogramë më tepër

PARA EDHE PAS/ Fjoralba Ponari publikon foton me 5 kilogramë më tepër

Moderatorja e njohur Fjoralba Ponari ka publikuar disa orë më parë një foto në ‘Instastory’ ku tregon ndryshimin që ka pësuar në trupin e saj. Ajo zbulon se ka shtuar 5 kile, por nuk e bën të ditur afatin kohor gjatë të cilit e ka pësuar këtë ndryshim.

Megjithëse duket sikur ka shtuar shumë, në pamje të parë ndryshimi nuk vihet re. Fjoralba është gjithsesi në formë perfekte dhe renditet mes vajzave më simpatike të ekranit.