PAS MBARIMIT TË CEREMONISË/ Afrona shkëlqen me fustanin e dytë plot xixa – AlpeGossip
PAS MBARIMIT TË CEREMONISË/ Afrona shkëlqen me fustanin e dytë plot xixa

PAS MBARIMIT TË CEREMONISË/ Afrona shkëlqen me fustanin e dytë plot xixa

Mbrëmjen e sotme Blero dhe Afrona Dika kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre. Ceremonia u organizua në Shëngjin dhe të ftuar ishin shumë nga VIP-at shqiptarë të cilët po i shoqërojnë në këtë ditë kaq të rëndësishme të jetës së tyre.

Për ceremoninë Afrona kishte veshur një vello me mëngë të gjata në stil princeshe, ndërsa Blero kishte zgjedhur një xhaketë të bardhë për t’u kombinuar me të shoqen. Pas momentit të ceremonisë, dasma dhe festimet kanë filluar.

Për fustan të dytë ajo ka zgjedhur në vello të një materiali vezullues sëerish në stil princeshe, ndërsa flokët i ka kapur në një mënyrë të thjeshtë dhe elegante. Nga ana tjetër Blero është veshur me kostum të zi. Më poshtë po ju sjellim dhe foto nga dasma: