Pasi publikoi FOTO me të brendshme nga shtrati, ish banori i BB NGACMON Klaudia Pepën – AlpeGossip
Pasi publikoi FOTO me të brendshme nga shtrati, ish banori i BB NGACMON Klaudia Pepën

Pasi publikoi FOTO me të brendshme nga shtrati, ish banori i BB NGACMON Klaudia Pepën

Mesa duket karriera e saj në Itali i ka bërë shumë mirë Klaudia Pepës dhe ajo di se si t’i bëjë të gjithë të flasin për të. Profili i saj në Instagram është i tejmbushur me foto e video provokuese të cilat komentohen shumë nga ndjekësit.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto që ka ngritur temperaturat dhe ka marrë menjëherë reagime të mëdha nga fansat, ku disa prej tyre i thonë “turp”, ndërkohë që të tjerë e pyesin nëse është pornostare apo balerinë

Klaudia shfaqet në shtrat pa reçipeta, e veshur vetëm me mbathje dhe çorape të gjata, teksa me këmbët dhe duart e mbledhura para vetes ka mbuluar gjoksin e zhveshur.

Mirëpo përveç komente të shumta të ndjekësve, një koment “ngacmues” ka lënë edhe ish-fituesi i Big Brother Vesel Kurtishaj, i ka komentuar dy emoji, një ikonë me dy yjë në sy dhe një flakë, kjo e fundit e shpjegon më së miri foton.