PASI U BË BABA PËR HERË TË PARË/ Dalin FOTOT E vajzës së Eno Popit – AlpeGossip
PASI U BË BABA PËR HERË TË PARË/ Dalin FOTOT E vajzës së Eno Popit

PASI U BË BABA PËR HERË TË PARË/ Dalin FOTOT E vajzës së Eno Popit

Nëntë muaj më parë, moderatori i njohur Eno Popi u bë baba për herë të parë i një vajze të cilën e pagëzoi me emrin e veçantë Liv.

Siç dihet Eno është treguar gjithmonë diskretë për jetën e tij private dhe në profilin e tij në ‘Instagrama’ asnjëherë nuk ka publikuar ndonjë foto të vogëlushes.

Mirëpo, së fundmi bashkëshortja e tij, Atena, ka shuar kuriozitetin e fansave duke publikuar për herë të parë një foto të vogëlushes Liv.

Në imazhet e postuara në rrjetet sociale, shihet Atena duke u argëtuar me vajzën 9 muajshe, por ka zgjedhur që fytyrën e saj ta mbaj të fshehtë.