Pasi u fejua me biznesmenin çek, Afërdita Dreshaj tregon makinën super luksoze (Foto) – AlpeGossip
Pasi u fejua me biznesmenin çek, Afërdita Dreshaj tregon makinën super luksoze (Foto)

Pasi u fejua me biznesmenin çek, Afërdita Dreshaj tregon makinën super luksoze (Foto)

Afërdita Dreshaj para pak javësh përmes një propozimi romantik u fejua me biznesmenin çek, Jakub Kindl..

Por së fundi, Afërdita ka publikuar disa imazhe prej ku shfaqet në veturën super luksoze të tipit “Porsche”.

Si duket standaryi i jetesës së Afërditës është shumë i lartë pasi shfaqet duke ngarë makina super luksoze dhe nuk ka vetëm një por disa të tilla.