PËR HERË TË PARË/ Labinot Gashi zbulon portretin e plotë të vajzës (FOTO) – AlpeGossip
PËR HERË TË PARË/ Labinot Gashi zbulon portretin e plotë të vajzës (FOTO)

PËR HERË TË PARË/ Labinot Gashi zbulon portretin e plotë të vajzës (FOTO)

Në dhjetor të vitit qe lamë pas, moderatori shqiptar Labinot Gashi dhe bashkëshortja e tij u bënë prindër për herë të parë. Ai u bë me një vajzë të cilës i vendosën emrin e veçantë Rroa. Lajmin e ëmbël të shtatzënisë, moderatori e dha po në këtë ditë në festën e Fiter Bajramit 1 vit më parë nëpërmjet një fotoje ku Qëndesa shfaqej me barkun e rrumbullakosur.

Ndërsa këtë vit, ata kanë pozuar të tre dhe kanë uruar kështu të gjithë besimtarët mysliman. Në këtë mënyrë për herë të parë, Labinoti ka zbuluar edhe portretin e plotë të vogëlushes.

“Me fat festa e Bajramit nga ne”, shkruan Labi bashkangjitur fotos ku vajza shfaqet e veshur me të bardha.