PICKOJENI DUA LIPËN/ Ëndrra e saj më e madhe u bë realitet dhe nuk mund të ishim më shumë krenarë (FOTO) – AlpeGossip
PICKOJENI DUA LIPËN/ Ëndrra e saj më e madhe u bë realitet dhe nuk mund të ishim më shumë krenarë (FOTO)

PICKOJENI DUA LIPËN/ Ëndrra e saj më e madhe u bë realitet dhe nuk mund të ishim më shumë krenarë (FOTO)

Dua Lipa nuk di të ndalet! Së fundmi, këngëtarja me origjinë shqiptare është zgjedhur nga revista “Vogue British” për të qënë në kopertinën e muajit janar. Ka qënë Dua, e cila ka dhënë lajmin e mirë për fansat e saj duke shprehur se ëndrra e saj sapo u bë realitet.

“Më pickoni, më pickoni, më pickoni. Ëndrra ime u bë realitet” – u shpreh këngëtarja e hitit “Homesick”.

Në prezantimin e kopertinës, “Vogue” e ka cilësuar Dua-n si yllin ndërkombëtar që arriti të prekë suksesin duke besuar tek arti që prezantonte. Në setin e realizuar, këngëtarja shqiptare shfaqet e veshur me të një fustan të bardhë, ku mbizotërojnë puplat. Për të mësuar më shumë gjatë intervistës, na duhet të presim të lexojmë më shumë nga ditët në vazhdim.