“PO MARR FRYMË”/ Më në fund Elvana Gjata zbulon se ku ndodhet (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“PO MARR FRYMË”/ Më në fund Elvana Gjata zbulon se ku ndodhet (FOTO+VIDEO)

“PO MARR FRYMË”/ Më në fund Elvana Gjata zbulon se ku ndodhet (FOTO+VIDEO)

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata ka munguar këtë sezon si në rrjete sociale ashtu dhe në muzikë. Fansat e saj ia kanë ndjerë shumë mungesën, mirëpo më në fund ajo është rikthyer.

Elvana ndodhet në jug të Shqipërisë. Ajo ka publikuar në profilin e saj të Instagramit një video ku shihet duke notuar në det. “Po marr frymë…nën ujë”, ka shkruar këngëtarja krahas videos.

View this post on Instagram

I’m breathing…underwater

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Nuk dihet nëse Elvana do të vijë me ndonjë projekt të ri muzikor por diçka është e sigurt: fansat mezi po e presin!