E GJENI DOT? Zbuloni sa i kushtoi veshja Beatrix Ramosajt në videoklipin e ri (FOTO) – AlpeGossip
E GJENI DOT? Zbuloni sa i kushtoi veshja Beatrix Ramosajt në videoklipin e ri (FOTO)

E GJENI DOT? Zbuloni sa i kushtoi veshja Beatrix Ramosajt në videoklipin e ri (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, ka publikuar së fundmi këngën e saj më të re që mban titullin, “Ma shumë se ti”.

Fansat janë të bindur se kënga është një dedikim për ish-të dashurin, Donald Veshaj, me të cilin u lidh brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, por që u ndanë menjëherë pas programit

E gjeni dot? Zbuloni sa i kushtoi veshja Beatrix Ramosajt në videoklipin e

“S’e kam menduar që je kaq idiot, lotët e mia nuk i meriton”, thotë Beatrix gjatë këngës. Por jo vetëm kaq, pasi përmes vargjeve të këngës ajo shprehet se “ai e ka përdorur” ndërsa “ajo e ka dashur.”

Megjithatë, Beatrix thotë se dikur do të gjejë dikë “që e do, dhe e respekton më shumë se ai.” Në klip përpos tekstit, u komentua edhe dukja e veçantë “Catwoman” e artistes 27-vjeçare.