POSTON FOTON ME PESHQIR/ Moderatorja shqiptare: U lava se është e dielë… – AlpeGossip
POSTON FOTON ME PESHQIR/ Moderatorja shqiptare: U lava se është e dielë…

POSTON FOTON ME PESHQIR/ Moderatorja shqiptare: U lava se është e dielë…

Ajo është ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Bëhet fjalë për bukuroshen Liberta Spahiu e cila komentohet shpesherë në media për jetën private.

Moderatorja është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video të ndryshme, ashtu siç ka bërë edhe pak momente më parë.

E mbuluar vetëm me peshqir, moderatorja shihet duke shijuar një gotë verë të bardhë në natyrë.

‘E dille… u lava de’, shkruan ajo krahas fotove, që me siguri ju kanë lënë pa fjalë.

hjkl.jpg

fnjmkl.jpg