POSTON VIDEO NGA PUSHIMET/ Komentuesi “FËLLIQ” Gentën: Ka nis Zoti me tbo femër po… (FOTO) – AlpeGossip
POSTON VIDEO NGA PUSHIMET/ Komentuesi “FËLLIQ” Gentën: Ka nis Zoti me tbo femër po… (FOTO)

POSTON VIDEO NGA PUSHIMET/ Komentuesi “FËLLIQ” Gentën: Ka nis Zoti me tbo femër po… (FOTO)

Ajo është një nga personazhet më të komentuar të Big Brother. Pushimet për ish-banoren duket se ende vazhdojnë. Përditë Genta poston në “Instagram” copëza nga jeta e saj.

Dhe normalisht ka shumë nga ata që e duan, por edhe nga ata që nuk kanë aq shumë simpati për të.

I tillë është edhe rasti i mëposhtëm me komentin e një prej fansave të saj.