PREZANTON VOGËLUSHEN/ Blendi Salaj publikon foton e vajzës së porsalindur – AlpeGossip
PREZANTON VOGËLUSHEN/ Blendi Salaj publikon foton e vajzës së porsalindur

PREZANTON VOGËLUSHEN/ Blendi Salaj publikon foton e vajzës së porsalindur

Familjes së Blendi Salajt, të shoqes Anora dhe djalit të tyre, së fundmi i është bashkëngjitur dhe një anëtare e re. Blendi dhe Anora janë bërë prindër për herë të dytë, këtë herë me një vajzë, të cilën e kanë quajtur Era.

Gazetari dhe moderatori i njohur ka postuar mbrëmjen e sotme në profilin e tij të Instagramit, një foto të së bijës.

Foshnja, Era shfaqet në krahët e së ëmës buzë detit duke shijuar flladin e Adriatikut.

Kjo është fotoja e parë e vogëlushes së tij: