Prezantuesja shqiptare e sportit “ÇMEND” fansat, e hipur “LART NË MAKINË” tregon…(FOTO) – AlpeGossip
Prezantuesja shqiptare e sportit “ÇMEND” fansat, e hipur “LART NË MAKINË” tregon…(FOTO)

Prezantuesja shqiptare e sportit “ÇMEND” fansat, e hipur “LART NË MAKINË” tregon…(FOTO)

Është një nga prezantueset më karakteristike dhe më të veçanta shqiptare.

Eva Muratin e shohim përmes ekranit televiziv teksa prezanton sportin.

Me një bukuri të rrallë, ajo është prezantuar edhe në fotografinë e fundit, shkëputur nga fotosesioni i saj që ka realizuar.

Me një fustan pranveror, mbështetur tek një makinë ajo duket e mrekullueshme.