PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Gruaja e Granit Xhakës ka dy fjalë për kunatën: Unë... (FOTO) - AlpeGossip
PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Gruaja e Granit Xhakës ka dy fjalë për kunatën: Unë… (FOTO)

PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Gruaja e Granit Xhakës ka dy fjalë për kunatën: Unë… (FOTO)

Futbollisti i njohur me origjinë shqiptare, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita, do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë.

Çifti po e pret me padurim ardhjen në jetë të fëmijës së tyre dhe përgatitjet kanë filluar. Ato po marrin shumë dhurata nga rrethi i ngushtë i miqve dhe nga familjarët po ashtu. Këto dhurata, Leonita nuk nguron t’i ndajë dhe me ndjekësit e saj në Instastory. Ajo është shumë e emocionuar që do të bëhet nënë.

Familjarët e familjes Xhaka, gëzojnë një marrëdhënie të lumtur mes njëri-tjetrit dhe harmonia nuk iu mungon kurrë. Këtë e ka provuar më së mirë Leonita ditën e sotme me anë të një postimi në instagram. Mes dhuratave të marra për bebin e ardhshëm, bie në sy dhurata e kunatës së saj Arbnorës. Ajo i ka dhuruar një biberon ku shkruan “mama”. Leonita e ka falenderuar duke thënë: “Nga kunata ime.Faleminderit Arbnora dhe të dua.”- duke treguar se ajo dhe kunata shkojnë shumë mirë me njëra-tjetrën.