NUK DO TA BESONI/ Do të vini duart në kokë kur të shihni sa ka kushtuar kjo veshje e Beatrixit! (FOTO) – AlpeGossip
NUK DO TA BESONI/ Do të vini duart në kokë kur të shihni sa ka kushtuar kjo veshje e Beatrixit! (FOTO)

NUK DO TA BESONI/ Do të vini duart në kokë kur të shihni sa ka kushtuar kjo veshje e Beatrixit! (FOTO)

Beatrix Ramosaj është një nga vajzat e showbiz-it që përflitet shumë për paraqitjen dhe stilin e saj.

Nëse hapim profilin e saj të Instagramit mund të shohim që Beatrixi gjatë gjithë kohës vishet me trendet më të fundit dhe look-u i saj është gjithnjë i pëlqyer nga fansat e bukuroshes.

Këtë herë, ajo vendosi tna surprizojë me foton e fundit që ka postuar. Teksa pozon në një nga spotet më të famshme të Parisit, Opéra Garnier, Beatrixi duket e veshur tepër bukur me marka luksoze.

Bukuroshja është kombinuar me një fustan ngjyrë bezhë me material pulovre të firmës ”Revolve”, çizme ”Gucci” me lëkurë gjarpri dhe një çantë të zezë ”Dior”.

Ky kombinim, duke përjashtuar vetëm fustanin, Beatrixit i ka kushtuar plotë 4204$, nga të cilat 3350$ shkojnë për modelin Saddle Calfskin Bag të ”Dior” dhe 854$ shkojnë për Python Snakeskin Knee High Boots të ”Gucci”.

Epo mesa duket, Beatrixi nuk luan kur bëhet fjalë për lookun e saj! /AlpeGossip.al