E FIKSUAR PAS FIRMËS SË NJOHUR/ Ilda Bejleri nuk kursehet aspak për look-un e saj! – AlpeGossip
E FIKSUAR PAS FIRMËS SË NJOHUR/ Ilda Bejleri nuk kursehet aspak për look-un e saj!

E FIKSUAR PAS FIRMËS SË NJOHUR/ Ilda Bejleri nuk kursehet aspak për look-un e saj!

Ilda Bejleri, moderatorja bukuroshe shqiptare tërheq gjithnjë vëmendje me veshjet e saj të bukura e që i nxjerrin në pah format perfekte.

Këtë herë, moderatorja e emisionit sportiv ka postuar një foto teksa pozon para pasqyrës dhe duket tepër seksi me fustanin që ka veshur.

Meqë ra fjala, ky fustan me printe me ngjyra dhe mëngë rozë i përket firmës së njohur ”Elisabetta Franchi”, firmë kjo e preferuar dhe nga shumë personazhe të tjera të famshme shqiptare.

Me anë të një kërkimi të thjeshtë, mundëm të gjenim se ky fustan nuk ka kushtuar asgjë më tepër se 353 euro.

Kjo nuk është hera e parë që Ilda shfaqet e veshur me fustanet e ”Elisabetta Franchi” dhe mesa duket moderatorja i preferon shumë punimet e kësaj marke. /AlpeGossip.al