Publikohen imazhe të reja nga xhirimi i klipit të këngës zyrtare të Botërorit (FOTO) – AlpeGossip
Publikohen imazhe të reja nga xhirimi i klipit të këngës zyrtare të Botërorit (FOTO)

Publikohen imazhe të reja nga xhirimi i klipit të këngës zyrtare të Botërorit (FOTO)

Bëri goxha bujë në media lajmi se Era Istrefi do të jetë pjesë e himnit të Botërorit ‘Rusia 2018’. Këngëtarja do të këndojë krah emrave të njohur të muzikës si Nicky jam dhe Will Smith. Deri tani kënga është publikuar në YouTube në versionin audio, por është finalizuar edhe videoklipi i këngës.

Në rrjetet sociale kanë nisur të qarkullojnë imazhe nga kënga e Kampionatit e cila do të publikohet këtë të enjte 7 qershor. Së fundmi po qarkullon edhe ky imazh i ri.