“KOHA KUR NGACMOJA KEISIN…”/ Stresi bëhet nostalgjik, publikon foton e vjetër – AlpeGossip
“KOHA KUR NGACMOJA KEISIN…”/ Stresi bëhet nostalgjik, publikon foton e vjetër

“KOHA KUR NGACMOJA KEISIN…”/ Stresi bëhet nostalgjik, publikon foton e vjetër

Historia e dashurisë së Stresit dhe Keisit, është ndër më të komentuar në mediat rozë.

Së fundmi, reperi është bërë pak nostalgjik pasi ka ndarë në Instagram një foto të vjetër në rrugët e lagjes.

Stresi ka rikujtuar kohët kur ngacmonte Keisin, pikërisht në lagjen e tyre, duke shkuar shumë kohë pas, pikërisht në fillesat e lidhjes. Koha kur ngacmoja Keisin, në lagje!- ka shkruar reperi me nota humori.

Nuk dihet nëse çifti i kanë dhënë edhe një mundësi marrëdhënies së tyre.