PUTHJA E ZJARRTË E TIMOS / Vera Grabocka poston foton e ëmbël me bashkëshortin – AlpeGossip
PUTHJA E ZJARRTË E TIMOS / Vera Grabocka poston foton  e ëmbël me bashkëshortin

PUTHJA E ZJARRTË E TIMOS / Vera Grabocka poston foton e ëmbël me bashkëshortin

Vera Grabocka është padyshim një nga femrat më të suksesshme të ekranit në Shqipëri.

Ajo poston shpesh foto me bashkëshortin e saj Timo Flloko, por fotoja e postuar së fundmi të lë pa fjalë.

Në një postim në Instagram Vera shihet e lumtur, teksa shijon puthjen e zjarrtë të Timos, e ndërkohë shkruan “Dashuria ime, Timo”.

Ditën e djeshme, ajo ka postuar dhe një foto me vajzën, Lindën, nga Los Angeles ku mesa duket po kalojnë pushimet.