Reperi shqiptar urim special për të atin/ Ja si shprehet ai… – AlpeGossip
Reperi shqiptar urim special për të atin/ Ja si shprehet ai…

Reperi shqiptar urim special për të atin/ Ja si shprehet ai…

Reperi i njohur Big Basta i ka bërë një dedikim mjaft të ndjerë në atit me rastin e ditës së tij të lindjes.
Duke qenë se prej disa kohësh ai jeton në Zelandën e Re, nuk ka mundësi të festojë këtë ditëlindje së bashku me babain e tij.

“Babi im Niazi Xhari ke ditelindjen sot… Do doja shume qe te ishim bashke ta festonim bashke dhe te gezonim pafund! Je nje njeri shembullor dhe mbi te gjitha nje baba i perkryer, i gatshem ne cdo sekond per tu gjindur me pozitivitet prane nesh. E di qe nuk i ke qejf urimet me facebook apo instagram por une jam ketej dhe nuk e shpreh dot ndryshe, se kur flasim ne telefon bllokohem dhe sme dalin fjalet e bukura. Te dua shume dhe Liani te do shume gjyshi dhe babai me i mire ne bote! Gezuar 32 vjetorin! Edhe 100 vite lumturi dhe me niper e mbesa prane!,”-përfundon reperi i njohur në rrjete sociale