SA E BUKUR! Këngëtarja e famshme shqiptare lidh kurorë. Nuk e kishim parë kurrë kështu (FOTO) - AlpeGossip
SA E BUKUR! Këngëtarja e famshme shqiptare lidh kurorë. Nuk e kishim parë kurrë kështu (FOTO)

SA E BUKUR! Këngëtarja e famshme shqiptare lidh kurorë. Nuk e kishim parë kurrë kështu (FOTO)

Është një nga zërat më të dashur për publikun shqiptar dhe mesa duket ditëve të beqarisë për atë i ka ardhur fundi.

E kemi fjalën për këngëtaren Rona Nishliu e cila së fundmi ka lidhur kurorë dhe lajmin e gëzueshëm e ka dhënë make up artisti Arbër Bytyqi.

“Zëri jonë i bukur u bë nuse”, ka shkruar Arbër Bytyqi në përshkrimin e fotos së postuar në Instagram.

Urime Rona të trashëgohesh…