“SA PËR PUNËT QË BËHEN ME B*THË…”/ Ronaldo i përgjigjet Kiarës dhe Luizit: Ato 5000 euro m’i premtove për… (VIDEO) – AlpeGossip
“SA PËR PUNËT QË BËHEN ME B*THË…”/ Ronaldo i përgjigjet Kiarës dhe Luizit: Ato 5000 euro m’i premtove për… (VIDEO)

“SA PËR PUNËT QË BËHEN ME B*THË…”/ Ronaldo i përgjigjet Kiarës dhe Luizit: Ato 5000 euro m’i premtove për… (VIDEO)

Ronaldo Sharka ka reaguar në lidhje me përplasjet e fundit me Kiarën dhe Luizin, pas komenteve që ai bëri në emisionin “Kepi i Vipave”.

Në një postim në Instagram. Ronaldo shprehet se nuk e ka sharë në asnjë moment Kiarën, por ka shprehur një mendim, që sipas tij ajo nuk është moderatorë e përshtatshme për një format si “Kepi i Vipave”.

Nga ana tjetër, ai i rikujton Luizit se ky i fundit, 5000 euro ia kishte premtuar se do ia jepte për shkak të humbjes së babit të tij.

VIDEO