SA SHUMË I NGJAN/ Arbana Osmani tregon për herë të parë portretin e djalit (FOTO) – AlpeGossip
SA SHUMË I NGJAN/ Arbana Osmani tregon për herë të parë portretin e djalit (FOTO)

SA SHUMË I NGJAN/ Arbana Osmani tregon për herë të parë portretin e djalit (FOTO)

Moderatorja e njohur shqiptare Arbana Osmani siç dihet është nënë e një djali që quhet Jon. Arbana është kujdesur këto vite që jetën e saj private dhe sidomos djalin ta mbaj larg vëmendjes së publikut. Ndonëse ka publikuar foto me të, Arbana është kujdesur që përherë të mbulojë fytyrën e tij.

Mirëpo, si rrallëherë ajo sot për herë të parë ka publikuar një foto ku shihet fytyra e vogëlushit. Moderatorja ka publikuar një foto në Instastory ku shfaqet së bashku me Jonin i cili siç shihet është rritur shumë.

“Zemra ime dhe torta jonë”, ka shkruar Arbana në foton e ëmbël me djalin.