VJEN NË JETË VAJZA/ Noçja e Big Brother bëhet nënë për herë të parë (FOTO) – AlpeGossip
VJEN NË JETË VAJZA/ Noçja e Big Brother bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

VJEN NË JETË VAJZA/ Noçja e Big Brother bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

Ish-banorja e “Big Brother”, Najada Konomi e njohur me emrin Noçja, është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Noçja me disa foto të animuara në Instagram ku shfaqet një çift që bëhen me fëmijë.

Ish-banorja është bërë nënë e një vajze e gjininë ajo e zbuloi muaj më parë kur dha edhe lajmin e ëmbël.

Noçja ende nuk ka publikuar një foto me vogëlushen dhe po i shijon në privatësi këto momente të bukura të të bërit prind.

Ish-banorja vitin e kaluar bëri publike edhe lidhjen me një djalë me të cilin tanimë poston shpesh foto në rrjete sociale.