SA SHUMË QENKA RRITUR! Aktori shqiptar prezanton për herë të parë të birin (FOTO) – AlpeGossip
SA SHUMË QENKA RRITUR! Aktori shqiptar prezanton për herë të parë të birin (FOTO)

SA SHUMË QENKA RRITUR! Aktori shqiptar prezanton për herë të parë të birin (FOTO)

“Kur ke gjithçka në krahët e tu!”

Ky është përshkrimi i fotos që aktori shqiptar i humorit ka vendosur të ndajë me miqtë e tij.

Këto fjalë ai ja dedikon djalit të tij i cili ka vetëm 1 muaj që ka ardhur në jetë dhe quhet Divin.

Mesa duket Visjani po kalon ditët më të bukura si baba…