SAKRIFICAT PËR TË TAKUAR TË DASHURËN/ Gentian Zeneli tregon “çmendurit” që ka bërë 20 vite më parë (FOTO) – AlpeGossip
SAKRIFICAT PËR TË TAKUAR TË DASHURËN/ Gentian Zeneli tregon “çmendurit” që ka bërë 20 vite më parë (FOTO)

SAKRIFICAT PËR TË TAKUAR TË DASHURËN/ Gentian Zeneli tregon “çmendurit” që ka bërë 20 vite më parë (FOTO)

Kemi dëgjuar se për dashurinë janë bërë ‘çmenduri’ nga më të ndryshmet. Ndonjëherë sakrificat ja vlejnë, megjithatë nuk do të thotë se çdo dashuri e nisur përfundon me një fund të lumtur. Një histori të ngjashme ka rrëfyer ditën e sotme, aktori i njohur Gentian Zenelaj. I ftuar në ‘Opinion’ ai ka treguar një histori dashurie, e cila nuk u realizua, por sakrificat qe Genti ka bërë për të nuk kanë qenë të pakta. Aktori ka rrëfyer se në vitin 1997, kishte njohur një vajzë nga Elbasani dhe në mes të trazirave udhëtonte nga Lezha në Elbasan vetëm për ta takuar. Megjithatë pas disa kohësh çdo gjë përfundoi, sepse fati kishte rezervuar për Gentin një tjetër dashuri të madhe.

Ai ka treguar se pas disa vitesh është njohur me bashkëshorten e tij, nga një shoqëri e përbashkët. Tashmë ata kanë ndërtuar një familje të lumtur së bashku dhe janë prinder të dy fëmijëve