Samanta po "ZIEN" mediat/ Ndonjë projekti i ri në qarkullim apo është thjesht një... (FOTO) - AlpeGossip
Samanta po “ZIEN” mediat/ Ndonjë projekti i ri në qarkullim apo është thjesht një… (FOTO)

Samanta po “ZIEN” mediat/ Ndonjë projekti i ri në qarkullim apo është thjesht një… (FOTO)

Samanta Karavella është këngëtare e njohur e muzikës Pop, Dance dhe Baladë. Ajo numëron disa këngë, videoklipe, bashkëpunime dhe çmime.

Kohët e fundit është bërë shumë aktive ne rrjetet sociale si Instagrami duke postuar fotot nga më të ndryshme duke u marr vëmëndjen e mediave, pikërisht me postimin e fundit na fut në dilem ku nuk sqaron se çfarë mund të bëj ajo në Kosovë.

Vall a mos është duke përgatitur supriza të reja dhe ndonjë projekt i ri, këtë nuk e dimë! Shpresojmë që Samanta t’na tregoj sa më shpejt.

Përgatiti: AlpeNews.al