SELDI ZBULON TITULLIN E KËNGËS SË RE/ Fansat e sulmojn sërish keq për këtë detaj (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
SELDI ZBULON TITULLIN E KËNGËS SË RE/ Fansat e sulmojn sërish keq për këtë detaj (FOTO+VIDEO)

SELDI ZBULON TITULLIN E KËNGËS SË RE/ Fansat e sulmojn sërish keq për këtë detaj (FOTO+VIDEO)

Tre ditë më parë ish-e fejuara e tij, Mimoza Shkodra, publikoi këngën e radhës, “Mu ma le fajin”. Vetëm brenda pak orësh kënga u kthye në një hit, ndërsa Mimoza u shpreh në një deklaratë për “iconstyle.al” se, nuk ishte një dedikim për askënd.

Tashmë Seldi tregoi titullin e këngës së re, që është një bashkëpunim me Keisin, e njohur fillimisht si vajza e këngëtarit Sabian dhe më pas si një nga pjesëtaret e grupit OTR.

Kënga mban titullin “S’ka dashni” dhe duket se do të publikohet shumë shpejtë, ndërsa detajet të tjera ai nuk ka dashur t’i zbulojë, si dhe as ditën e publikimit.

Por reagimet e fansave duket se nuk janë dhe aq pozitivë. Një prej ndjekësve të tij në Instagram i shkruan, se kënga e re duket se është bërë me kast pas asaj të Mimozës.

Ndërsa dikush tjetër i kujton se ky titull nuk është aspak i përshtatshëm, pasi i kujton këngën “Dashni”

View this post on Instagram

Coming soon #skadashni @casseyofficial

A post shared by Seldi Qalliu (@seldi__qalliu) on