“Shkodranja” e ”O sa mirë’’ del vetëm me të brendshme dhe çmend rrjetin (FOTO) – AlpeGossip
“Shkodranja” e ”O sa mirë’’ del vetëm me të brendshme dhe çmend rrjetin (FOTO)

“Shkodranja” e ”O sa mirë’’ del vetëm me të brendshme dhe çmend rrjetin (FOTO)

Kaq eksituese nuk e keni parë kurrë.

Linda Jarani, aktorja e njohur shqiptare sonte në Instagram ka hedhur një fotografi me të cilën ka ‘çmendur’ ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net

Ajo shihet vetëm me të brendshme dhe të poshtmet i kishte në formë rrjete.

Ndonëse nuk zbuloi shumë, Linda më seksi se kaq nuk është dukur asnjëherë.

@roland_balla______ 📷

A post shared by Actress (@lindajarani) on