“SHUMICA E NJERËZVE NUK E NJHNIN”/ Arbri,Sarah dhe Einxhel flasin për Ilirin – AlpeGossip
“SHUMICA E NJERËZVE NUK E NJHNIN”/ Arbri,Sarah dhe Einxhel flasin për Ilirin

“SHUMICA E NJERËZVE NUK E NJHNIN”/ Arbri,Sarah dhe Einxhel flasin për Ilirin

Arbri,Sarah dhe Einxhel kanë folur për Ilirin.

“Ai do të penalizohet se është gabim.Iliri edhe nëse e mendon se në këtë format nuk ka njerëz të denjë nuk thuhet se ofendon produksionin,”Big Brother Vip”.Nëse ka njerëz kot atëherë e gjithë kjo është kot”,-tha Arbri.

“Shumica e shoqërisë sime thanë çdo Ilir Shaqiri aty brenda,leje që shumica nuk e njihnin fare duke menduar se ai është një këngëtar.Njerëzit të thonin më mirë që po fusim këtu brenda brezin e ri sesa një brez më të vjetër ”,-u shpreh Sarah.

“Nuk ka lidhje për brezin por ai ishte një figurë që nuk e njihnin”,-tha Einxhel.