SIÇ NUK E KEMI PARË/ Marina Vjollca shfaqet topless dhe me barkun e rrumbullakosur – AlpeGossip
SIÇ NUK E KEMI PARË/ Marina Vjollca shfaqet topless dhe me barkun e rrumbullakosur

SIÇ NUK E KEMI PARË/ Marina Vjollca shfaqet topless dhe me barkun e rrumbullakosur

Marina Vjollca ka publikuar në rrjete sociale foton e fundit të shtatzënisë, të shkrepur 10 ditë para se e bija, Marget, të vinte në jetë.

Siç nuk e kishim parë kurrë, Marina Vjollca shfaqet nudo dhe me

Fotoja është shumë artistike dhe si asnjëherë më parë moderatorja shfaqet nudo dhe me barkun e rrumbullakosur.

Siç nuk e kishim parë kurrë, Marina Vjollca shfaqet nudo dhe me

“Sot një vit më parë u realizua kjo foto. Pas 10 ditësh solla në jetë dritën e syve të mi. Marget”, ka shkruar Marina krahas fotos.