STREÇE DHE XHAKETA/ Si ta bëjmë më interesante uniformën e pranverës – AlpeGossip
STREÇE DHE XHAKETA/ Si ta bëjmë më interesante uniformën e pranverës

STREÇE DHE XHAKETA/ Si ta bëjmë më interesante uniformën e pranverës

Streçet janë pjesë e çdo kombinimi të rehatshëm, nuk ka rëndësi në ç’stinë ndodhemi: do të duam t’i veshim përgjithmonë. Sidomos në ditë si këto, kur moti është ende në fazë tranzicioni dhe shiu mund të nisë krejt papritur.

Sa herë që s’dimë ç’të veshim dhe s’kemi energji për t’u menduar gjatë, një xhaketë dhe një palë streçe janë shpëtim! Nuk do të dukeni kurrë keq, por ideja është ta bëni pak më interesante kombinimin më të rehatshëm në botë. Se si, jua tregojmë tani!

1. Një xhaketë bezhë, streçe dhe çizme të shkurtra

Streçe + xhaketa: Si ta bëjmë më interesante

2. Xhaketë lëkure + shapka me pak takë

Streçe + xhaketa: Si ta bëjmë më interesante

3. Xhaketë të gjatë, rrip mesi dhe shapka me gisht sepse, pse jo?

Streçe + xhaketa: Si ta bëjmë më interesante

4. Xhaketë me kuadrata, streçe, këpucë të sheshta

Streçe + xhaketa: Si ta bëjmë më interesante

5. Streçe, xhaketë krem dhe çizme të gjata

Streçe + xhaketa: Si ta bëjmë më interesante

6. Bluzë me vija, xhaketë lëkure dhe streçe!

Streçe + xhaketa: Si ta bëjmë më interesante

Burimi:Who What Wear