SUPER MODERNE/ Enca zbulon si do duket në klipin e ri (VIDEO) – AlpeGossip
SUPER MODERNE/ Enca zbulon si do duket në klipin e ri (VIDEO)

SUPER MODERNE/ Enca zbulon si do duket në klipin e ri (VIDEO)

Enca është gati për të sjellë hitin e rradhës dhe gjatë këtyre ditëve po na zbulon vazhdimisht detaje nga projekti i ri. Kënga do mbajë titullin “Mwah” dhe do jetë super ritmike.

Enca është aktualisht duke xhiruar videoklipin dhe pak më parë me anë të një fotoje në Instagram ka treguar si do shfaqet në të.

Këngëtarja shfaqet e veshur me lejla dhe printe zebër, këpucë të larta të bardha e flokët e lëshuar.

“Mwah” pritet të publikohet këto ditë dhe pak nga kënga mund ta dëgjoni në videon e mëposhtme.