SUPRIZON ÇILJETA/ Këngëtarja bënë pjesë të klipit të ri muzikor dhe djalin (VIDEO) - AlpeGossip
SUPRIZON ÇILJETA/ Këngëtarja bënë pjesë të klipit të ri muzikor dhe djalin (VIDEO)

SUPRIZON ÇILJETA/ Këngëtarja bënë pjesë të klipit të ri muzikor dhe djalin (VIDEO)

Pas shkëputjes së gjatë muzikore  dhe përkushtimit të djalit , Çiljeta ka vendosur ti rikthehet muzikës.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjtet sociale, ditën e djeshme ka ndarë me fansat pjesë nga projekti i ri muzikor.

Supriza që nuk e prisnim ishte pjesmarrja e Fernandos ,djali duket se është rritur dhe është shumë bukurosh.