”TAKOVA MBRETËRESHËN…”/ Këngëtarja shqiptare realizon ëndrrën dhe takon yllin e Hollywood-it – AlpeGossip
”TAKOVA MBRETËRESHËN…”/ Këngëtarja shqiptare realizon ëndrrën dhe takon yllin e Hollywood-it

”TAKOVA MBRETËRESHËN…”/ Këngëtarja shqiptare realizon ëndrrën dhe takon yllin e Hollywood-it

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka realizuar ëndrrën e saj për të takuar aktoren e preferuar, Angelina Jolie. Bebe e takoi Jolie në premierën e “Maleficent: Mistress Of Evil”.

Këngëtarja dhe aktorja pozuan pranë njëra-tjetrës, të dyja të veshura me fustane të zi.

“Angelina të dua”, shkruan Bebe në njërën prej videove ku filmon Jolie me fëmijët e saj.

Bebe nuk u ndal me kaq pasi edhe pas takimit ishte shumë e emocionuar dhe shkruajti: “Takova Mbretëreshën Jolie”.