“TË APROVUARA” NGA INSTAGRAMI/ Këto 13 “outfite” mund ti vishni pa problem (FOTO) – AlpeGossip
“TË APROVUARA” NGA INSTAGRAMI/ Këto 13 “outfite” mund ti vishni pa problem (FOTO)

“TË APROVUARA” NGA INSTAGRAMI/ Këto 13 “outfite” mund ti vishni pa problem (FOTO)

Është shumë  e thjeshtë që me uljen e temperaturave ti ktheheni atyre kombinimeve që keni veshur për për vite me rradhë duke u zhytyr në veshjet e zeza dhe gri. Me siguri jeni duke kërkuar për disa kombinime të reja për sezonin e dimrit dhe ne po ua bëjmë më të thjeshtë.

Me këto kombinimw të sjella posaçërisht për ju nga AlpeNews.al, nuk do t’ju duhet ta vrisni mendjen fare.

Në fotot e mëposhtëme mund të gjeni 13 ide “outfitesh” që mund ti vishni gjatë temperaturave të ulëta.