TË GJITHË SYTË TEK AJO/ Demi Rose tregon “asetet” (FOTO) – AlpeGossip
TË GJITHË SYTË TEK AJO/ Demi Rose tregon “asetet” (FOTO)

TË GJITHË SYTË TEK AJO/ Demi Rose tregon “asetet” (FOTO)

Megan McKenna mori gjithë vëmendjen në mbrëmjen gala ITV muajin e kaluar.

Dhe duket se ylli i TOWIE i ka bërë përshtypje Demi Rose, e cila veshi të njëjtin fustan javë më vonë, derisa po dilte për tu argëtuar në mbrëmje në Londër.

Modelja 23 vjeçare mori gjithë vëmendjen derisa po shkonte në klubin e natës The Toy Room , të mërkurën mbrëma, e veshur në të zeza.

Me fustanin e ngushtë ajo ekspozoi hiret trupore, duke vënë në pah gjoksin shpërthyes.

)