Të kapëm mat/ Polici fotografon të pasmet e një vajze në koncert (FOTO) – AlpeGossip
Të kapëm mat/ Polici fotografon të pasmet e një vajze në koncert (FOTO)

Të kapëm mat/ Polici fotografon të pasmet e një vajze në koncert (FOTO)

Një polic nga Houston që po punonte për të kontrolluar situatën në koncertin e Drake dhe Migos është kapur duke fotografuar të pasmet e një vajze.

Një person e ka filmuar gjatë shfaqjes dhe e ka publikuar në Twitter. Aty duket se si polici fotografon vajzën që ka veshur fustan të shkurtër me vija.

Pak momente më vonë, ai shihet duke admiruar fotografinë në celular. Në sfond dëgjohen reperët e grupit Migos që po performojnë hitin “Slippery”.

Kanë nisur hetimet për të zbuluar identitetin e policit pasi thuhet se një sjellje e tillë nuk është e lejueshme për personelin.