TË KËNDOSH SI ELVANA/ Lori dhe Sara e provuan, por ju do "të shkriheni" së qeshuri... (VIDEO) - AlpeGossip
TË KËNDOSH SI ELVANA/ Lori dhe Sara e provuan, por ju do “të shkriheni” së qeshuri… (VIDEO)

TË KËNDOSH SI ELVANA/ Lori dhe Sara e provuan, por ju do “të shkriheni” së qeshuri… (VIDEO)

Kënga më e fundit e Elvana Gjatës, Ledri Vulës dhe John Shahut ka bërë për vete shumë shqiptarë, mes tyre edhe motrat e famshme Lori dhe Sara Hoxha.

Një video e tyre e xhiruar gjatë ditëve kur po kalonin festën e beqarisë është publikuar në Instagram, nga shoqja e Lorit dhe Sarës.

Në të shihen vajzat teksa kërcejnë nën ritmet e këngës “Mike”.

Lori dhe Sara madje mundohet të arrijnë notat e larta të Elvana Gjatës dhe rezultati është shumë për të qeshur.