“TË PËRQAFUAR”/ Një e dielë me atmosferë festash në familjen e Jonida Maliqit (FOTO) – AlpeGossip
“TË PËRQAFUAR”/ Një e dielë me atmosferë festash në familjen e Jonida Maliqit (FOTO)

“TË PËRQAFUAR”/ Një e dielë me atmosferë festash në familjen e Jonida Maliqit (FOTO)

Jonida Maliqi mundohet të mbajë sa më larg rrjeteve sociale dhe syrit publik familjen, por ndonjëherë nuk i reziston dot ëmbëlsisë së vogëlushit të saj për ta bërë publik në rrjetet sociale. Kështu kemi kuptuar që të dy kanë një lidhje shumë të ngushtë më njëri-tjetrin.

Sot ajo ka postuar një tjetër video me djalin e saj dhe duken totalisht të emocionuar për këtë sezon festash. Me kapuça në kokë dhe të përqafuar, ato këndojnë këngën tipike të Krishtlindjeve.