TË SHKURTRA DHE ME PALA/ 15 fustanet që do t’ju “çmendin” në pranverë (FOTO) – AlpeGossip
TË SHKURTRA DHE ME PALA/ 15 fustanet që do t’ju “çmendin” në pranverë (FOTO)

TË SHKURTRA DHE ME PALA/ 15 fustanet që do t’ju “çmendin” në pranverë (FOTO)

Pasi të shihni fotot nuk do të mund ti rezistoni tundimit për të blerë dhe ju një prej tyre. Nga versionet me dantellë të bardhë, jakë bon-ton  deri tek fustanet e ngushtë e seksi për një mbrëmje.

Fustane prej tyli të gjatë në nuanca pastel perfekte  gjihashtu trend janë edhe  versionet me printe floreale ose jacquard.

Nuk ju mbetet veçse të zgjidhni modelin e preferuar dhe ta përshtasni me stilin tuaj. Prandaj vajza mos gaboni këto 15 fustane do të jenë trendi i pranverës.