TENSIONOHET SITUATA/ Paloma ngre zërin dhe pyet Arditin nëse ai është gay: Hajde, a do ta provosh… – AlpeGossip
TENSIONOHET SITUATA/ Paloma ngre zërin dhe pyet Arditin nëse ai është gay: Hajde, a do ta provosh…

TENSIONOHET SITUATA/ Paloma ngre zërin dhe pyet Arditin nëse ai është gay: Hajde, a do ta provosh…

Një debat i fortë u zhvillua sot në shtëpinë e Big Brother, ku protagonistë ishin Arditi dhe Paloma.

Debati lindi pas pyetjes që Paloma i bëri nëse i pëlqen më shumë shoqëria me meshkujt apo me femrat.

Ndërkohë Arditi kërkonte që ajo t’ia bënte pyetjen hapur.

“Nuk e kam për turp të të pyes a je gej, Ardit, të të vijë turp nëse mendon këtë gjë,” tha Paloma.

Ad by Valueimpression
“Po mirë pra më pyete një herë të thashë jo, a do ta provosh ti?,” u përgjigj Arditi.

“Po pse të djeg kaq shumë?,” iu kundërpërgjigj Paloma.